TORALIN Čistič motoru

TORALIN čistič motoru je moderní produkt čisticí systém motoru, který je vhodný pro zážehové a vznětové motory. Obsahuje speciální přírodní dispergant a čistič. Vyčistěte motor uvnitř a odstraňte škodlivé usazeniny.

Dostupnost: Skladem
č.:
95861CZ
358,50 Kč

Odstraňuje škodlivé usazeniny z motoru, na pístních kroužcích, ropné kaly, neutralizuje kyselost a zabraňuje korozi. Uvolní slepené vnitřní součásti motoru rozpuštěním usazenin. Obnovuje kompresi motoru a podporuje jeho hladký chod. Použitím tohoto výrobku udržíte motor v čistotě. Zvyšuje výkon a točivý moment. Vhodné pro zážehové a vznětové motory s turbodmychadlem nebo bez, TDCI, CDI, TDI, různé typy běžných silničních dieselových motorů a různých typů motorů s přímým vstřikováním benzínu.

Návod:
Nastartujte motor a nechte ho pracovat, dokud není zahřátý (5-6 min). Přidejte TORALIN čistič motoru do olejové náplně motoru. Nastartujte motor a nechte ho běžet při 1000-1500 otáčkách po dobu 5 minut (Nejezděte autem při použití TORALIN čističe motoru). Vypněte motor, vypusťte olej, zatímco je olej horký, pak vyměňte filtr a naplňte motor novým olejem dle návodu od výrobce.
Doporučuje se motor propláchnout jednou za 15.000 km, nebo jednou za rok pro průměrného řidiče.

Napište svou recenzi
Recenzujete:TORALIN Čistič motoru
Vaše hodnocení


Absah: 250 ml

Dávkování: Jedno balení postačí na 5 litrů motorového oleje.