TORALIN Profesionální zařízení na čištění filtru částic

Návod

  German                  

Dostupnost: Skladem
č.:
95707
5 510,21 Kč

TORALIN nabízí majitelům autoservisů inovativní metody pro čištění ucpaného filtru pevných částic bez nutnosti demontáže. Již není zapotřebí žádná demontáž filtru. S profesionální soupravou na čištění filtru částic, vyčistíte filtr pevných částic odborně.

Upozornění: TORALIN Profesionální zařízení na čištění filtru pevných částic je speciálně vyvinuto pro použití v kombinaci s TORALIN Čistič filtru pevných částic (č. 92015)

Jak to funguje:
Senzor teploty nebo tlaku před filtrem se uvolní. TORALIN zařízení na čištění se pak připojí k němu a čistič filtru pevných částic se nastříká přímo do filtru. To se provádí v 2-3 krocích s intervaly 4-5 minut. To umožňuje dokonalé vsáknutí čističe, který velmi jemně uvolní saze a jiné nečistoty, takže mohou snadno být spáleny. TORALIN Proplach filtru pevných částic dokončí práci vypláchnutím uvolněných nečistot výfukem pryč. To zajišťuje, že žádné zbytky nečistot nezůstávají ve filtru pevných částic. Poté, motor musí běžet po dobu 10 minut při 2500 - 3000 otáčkách, následně je senzor opětovně připojen.

Dostupnost:
TORALIN Profesionální zařízení na čištění filtru (č. 95707) a TORALIN sada na čištění (čistič + proplach) (č. 92015) jsou k dispozici samostatně. TORALIN Profesionální zařízení na čištění je jednorázový nákup. TORALIN Sada na čištění lze objednat více kusů v balení.

Napište svou recenzi
Recenzujete:TORALIN Profesionální zařízení na čištění filtru částic
Vaše hodnocení


Absah:

Dávkování: