TORALIN utěsňovač chladicího systému a bloku motoru EXTRA

328,01 Kč
Dostupnost: Skladem
č.:
50911

TORALIN utěsňovač chladicího systému a bloku motoru EXTRA. Tepelně odolný. Slouží k utěsnění trhlin v chladicím systému a bloku motoru.

Nalijte TORALIN  utěsňovač chladicího systému a bloku motoru EXTRA do chladiče, tím zastavíte úniky v bloku motoru nebo hlavě válců. Jakékoli netěsnosti v chladicí soustavě, chladiči, výměníku tepla, potrubí, jsou trvale odstraněny. Toralin utěsňovač chladicího systému a bloku motoru EXTRA uzavře a trvale utěsní malé i velké úniky z dílů z různých materiálů, ať už z plastu, hliníku nebo litiny.

Snadné použití. Není nutné odpojovat hadice chladící soustavy nebo odstranit termostat. Výrobek je tepelně odolný a nezpůsobuje ucpání kanálků. Nezpůsobuje žádné poškození hadic, hliníku nebo jiných kovů v chladicím systému. Lze ho použít se všemi běžnými nemrznoucími a chladicími kapalinami.
Vhodné pro použití v automobilech a lehkých nákladních automobilech.

Návod na použití:
Nechte motor vychladnout. Láhev dobře protřepejte. Nastartujte motor a nechte jej běžet na volnoběh. Zatímco motor běží, nalijte obsah láhve do chladicího systému a uzavřete uzávěrem. Nechte motor běžet, dokud nedosáhne provozní teploty. Zkontrolujte, zda není voda v motorovém oleji. V případě potřeby vyměňte motorový olej. Pokud zjistíte, že v motorovém oleji je po aplikaci voda, úniky jsou tak velké, že nemohou být uzavřeny. Je potřebná oprava.

Upozornění: Nepřidávejte do motorového oleje

Další informace
Dávkování Obsah jednoho balení postačí pro aplikaci do běžných 4-, 6-, 8- a 10- válcových motorů.
Obsah 250 ml
Napište svou recenzi
Recenzujete: TORALIN utěsňovač chladicího systému a bloku motoru EXTRA
Vaše hodnocení
Copyright © 2023 TORALIN. All rights reserved.