TORALIN utěsňovač motoru EXTRA

328,01 Kč
Dostupnost: Skladem
č.:
50912

Zastavuje a zabraňuje úniku oleje z motoru. Eliminuje náklady na drahé opravy motoru. Zabraňuje velkým ztrátám oleje.

Zastaví únik oleje přes těsnící kroužky klikového a vačkového hřídele, přes těsnění olejové vany, řetězu napínacího systému a další těsnění na motoru. Chrání těsnění před vysycháním a smršťováním. Pokud úniky nejsou způsobeny poškozenými částmi nebo mechanickým porušením těsnění, ušetří zbytečné náklady na opravu. Chrání motor proti poklesu výkonu. Je použitelný se všemi standardními motorovými oleji. Je možné jej používat preventivně. Je vhodný pro osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory a vozidla se vznětovými motory.

Návod k použití:
Pečlivě protřepejte obsah lahvičky. Nastartujte motor a nechte jej běžet na volnoběh. Při nastartovaném motoru, nalijte obsah lahvičky pomalu do plnicího otvoru motorového oleje a uzavřete. Nechte motor stále běžet po dobu 5 minut. Aplikace je ukončena. Vyhněte se poté v průběhu prvních 200 kilometrů příliš rychlé jízdě.

 


Další informace
Dávkování Obsah jednoho balení postačuje na 4 až 6 litrů motorového oleje. Při větším obsahu motorového oleje použijte jedno balení na každých 5 litrů motorového oleje.
Obsah 250 ml
Napište svou recenzi
Recenzujete:TORALIN utěsňovač motoru EXTRA
Vaše hodnocení
Copyright © 2023 TORALIN. All rights reserved.