TORALIN čistič filtru pevných částic

966,27 Kč
Dostupnost: Skladem
č.:
92015

Návod

  German                  

V dnešní době mnoho moderních dieselových vozidel má vestavěný filtr pevných částic. S odstupem času, se v něm z různých důvodů hromadí saze, což postupně vede k ucpání filtru a omezování regenerace.

TORALIN nabízí majitelům autoservisů inovativní metody pro čištění ucpaného filtru pevných částic bez nutnosti demontáže. S profesionální soupravou na čištění filtru, můžete odborně vyčistit filtr pevných částic.

TORALIN čistič filtru pevných částic - sada (č. 92015) se skládá z 2 produktů:
1.TORALIN filtr pevných částic - čistič (500 ml.)
2.TORALIN profesionální proplach filtru pevných částic (2 L).

Aplikace také vyžaduje TORALIN profesionální zařízení na čištění filtru pevných částic. (č. 95707)

Jak to funguje:
TORALIN čistič filtru pevných částic se přímo aplikuje do částicového filtru pomocí hadičky tlakového senzoru za pomoci TORALIN profesionálního zařízení na čištění filtru pevných částic. Toto uvolňuje všechny částice sazí, popela a zbytků nebo jakékoliv jiné nečistoty zachycené ve filtru pevných částic.
TORALIN čistič filtru pevných částic je na bázi vody, efektivně změkčuje uhlíkové částice a nečistoty uvnitř filtru pevných částic. Rozpustí uhlíkové nečistoty a usazeniny karbonu ve výfuku. Proplachovací kapalina zajišťuje, že se všechen rozpuštěný popel a ostatní usazeniny odstraní z filtru pryč. Po čištění filtru pevných částic, je filtr opět, jako nový.

Hadička k čidlu (teploty nebo tlaku) filtru pevných částic se uvolní. TORALIN zařízení na čištění je pak připojen na hadičku a čistič filtru pevných částic se aplikuje přímo do filtru pevných částic. To se provádí v 2-3 krocích s intervaly 4-5 minut. To umožňuje se čističi filtru pevných částic dokonale vsáknout. Čistič velmi jemně uvolní saze a jiné nečistoty, takže je lze snadno odstranit. TORALIN profesionální proplach filtru pevných částic dokončí práci vypláchnutím nečistot z filtru pevných částic výfukem pryč. To zajistí, že nezůstanou žádné zbytky ve filtru pevných částic. Poté, motor musí běžet po dobu 10 minut při 2500 - 3000 otáčkách, po kterém je senzor opětovně připojen.


Dostupnost :

TORALIN filtr pevných částic – zařízení na čištění (č. 95707) a TORALIN filtr pevných částic - sada na čištění (čistič + proplach) (č. 92015) jsou k dispozici samostatně. TORALIN filtr pevných částic – zařízení na čištění (č. 95707) je jednorázový nákup. TORALIN filtr pevných částic - sada na čištění (č. 92015) lze objednat i více sad v jednom balení.Další informace
Dávkování 1 Sada
Obsah Sada
Napište svou recenzi
Recenzujete:TORALIN čistič filtru pevných částic
Vaše hodnocení
Copyright © 2021 TORALIN. All rights reserved.