TORALIN utěsňovač posilovače řízení EXTRA

328,01 Kč
Dostupnost: Skladem
č.:
50507

TORALIN utěsňovač posilovače řízení EXTRA s kondicionérem, zastavuje a zabraňuje únikům oleje. Eliminuje náklady za drahé opravy. Zabraňuje velkým ztrátám oleje.

Zastaví a utěsní úniky oleje, zabrání vysychání a smršťování těsnění způsobené teplem nebo stárnutím v různých částech posilovače řízení. Tím zabraňuje ztrátě oleje. Obnoví se elasticita a těsnění opět plní svoji funkci. Řeší úniky v čerpadle, nádržce, posilovači, trubkách a tvarovkách. Zabraňuje vytvrzení těsnění a zajišťuje dlouhou životnost všech částí posilovače řízení. Pomáhá zajistit lepší funkci. Při preventivním použití, zlepšuje mazací vlastnosti oleje a udržuje v servořízení všechna těsnění poddajná, čímž se zabrání vzniku úniku oleje. Chrání těsnění před poškozením v důsledku přehřátí. Vhodné pro použití s běžnými oleji pro posilovače řízení.

Návod na použití:
Zkontrolujte hladinu oleje v nádržce posilovače řízení. Doplňte " TORALIN utěsňovač posilovače řízení EXTRA" do nádržky posilovače řízení. Ujistěte se, že hladina oleje není vyšší než maximální. Pro preventivní použití: Doplňte "TORALIN utěsňovač posilovače řízení EXTRA" každých 15.000 km v nádržce posilovače řízení.

Upozornění: Není vhodné pro vozidla Honda.

Další informace
Dávkování Jedna lahvička je postačující pro objem 4 litrů převodového oleje.
Obsah 250 ml
Napište svou recenzi
Recenzujete:TORALIN utěsňovač posilovače řízení EXTRA
Vaše hodnocení
Copyright © 2023 TORALIN. All rights reserved.