TORALIN Utěsňovač těsnění hlavy válců a chlazení

Hodnocení:
97 % of 100
2 352,37 Kč
Dostupnost: Skladem
č.:
618041

Trvale utěsní úniky chladicí kapaliny.Utěsní poškozené hlavy válců.Opraví poškozené těsnění hlavy motoru.Zastaví úniky z topného tělesa a radiátoru.

Jak velký únik je ještě možné opravit?
Obecně platí, že souprava zastaví únik a aplikuje novou vrstvu do otvorů o průměru do 0,75 mm a drážkou o šířce až 0,38 mm.
Abychom získali správný údaj o velikosti úniku, aniž bychom museli demontovat jakékoliv díly, můžete nechat motor běžet na volnoběh po dobu 15 minut. Pokud po tuto dobu není nutné dolévat chladicí kapalinu a motor se nepřehřívá, pak je vaše auto vhodným kandidátem pro aplikaci tohoto produktu.

TORALIN Utěsňovač těsnění hlavy válců a chlazení, zastaví všechny netěsnosti chladiva v plastech, litinách, mědi a hliníkových radiátorech, mrazových zátkách, těsnění, sacím potrubí, hlavě válců a bloku motoru. Trvale těsní prasklé hlavy válců. Opravuje poškozené těsnění hlavy. Zastavuje úniky topného tělesa a radiátoru.
TORALIN Utěsňovač těsnění hlavy válců a chlazení, proniká do trhlin a poškozených nebo spálených oblastí v těsnění hlavy a po zaschnutí tvoří těsnění silnější než původní. Vysoko pevnostní vlákna fungují, jako výztuže do betonu vytvoří skutečně trvalé utěsnění.

Instrukce:
1. Aplikujte pouze do studeného motoru.
2. Dobře protřepejte. Nalijte TORALIN Utěsňovač těsnění hlavy válců a chlazení přímo do chladiče pomocí dávkovacího schématu.
3. Naplňte nádržku chladiče po správnou úroveň a nasaďte uzávěr. Pokud není přímý přístup k chladiči k dispozici, aplikujte do vyrovnávací nádržky.
4. Zapněte topení a ventilátor na nejvyšší stupeň.                                                                          
5. Nechte běžet motor, dokud se termostat neotevře nebo není dosaženo normální provozní teploty.
6. Vypněte motor a nechte ho vychladnout.
7. Doplňte chladicí kapalinu a nechte motor běžet při cca 1200 otáčkách po dobu 15 minut.
8. Vypněte motor a nechte ho vychladnout.
9. Doplňte chladicí kapalinu a nechte TORALIN Utěsňovač těsnění hlavy válců a chlazení v systému pro pokračující ochranu. Vozidlo můžete používat normálně.

Můžete použít se všemi typy nemrznoucích směsí, včetně žluté, oranžové, růžové, červené, modré a zelené silikátové bázi a non-silikátové bázi ( OAT / HOAT ) chladicí kapaliny.

Další informace
Dávkování Jedna láhev ošetří 10 litrů chladicího systému.
Obsah 500 ml
Napište svou recenzi
Recenzujete:TORALIN Utěsňovač těsnění hlavy válců a chlazení
Vaše hodnocení
Copyright © 2023 TORALIN. All rights reserved.